Ons team bestaat uit een 20-tal medewerkers die dagelijks paraat staan om u bij te staan in het maken van een correcte en optimale keuze uit het verzekeringsaanbod.
Wij verdedigen uw belangen, ook bij schade. Natuurlijk kan u ook steeds bij ons terecht met al uw vragen inzake verzekeringen en geven wij u graag advies over al onze producten en diensten.

Uiteraard staan al onze medewerkers steeds klaar om u verder te helpen. Toch vinden wij het interessant om tevens de specialisatie van elke van onze medewerkers even toe te lichten.

Directie
Schadebeheer

Peeters Vic
vic.peeters@verz.kbc.be

Directie
Schadebeheer

Peeters Lief
lief.peeters@verz.kbc.be

Directie
Clientbeheer

Vandenbergh Dirk
dirk.vandenbergh@verz.kbc.be

Directie
Clientbeheer

Geukens Heidi
heidi.geukens@verz.kbc.be

Directie
Clientbeheer

Vermeersch Bart
bart.vermeersch2@verz.kbc.be

Polisbeheer

Cusumano Sara
sara.cusumano2@verz.kbc.be

Polisbeheer

Geybels Leentje
leentje.geybels@verz.kbc.be

Polisbeheer

Vaes Greet
greet.vaes@verz.kbc.be

Polisbeheer

Vleeschouwers Jan
jan.vleeschouwers@verz.kbc.be

Polisbeheer

De Bie Lutgarde
lutgarde.de.bie@verz.kbc.be

Polisbeheer

Bartholomeus Ils
ils.bartholomeus@verz.kbc.be

Polisbeheer

Matheve Sabine
sabine.matheve@verz.kbc.be

Polisbeheer

Huysmans Lindsey
lindsey.huysmans@verz.kbc.be

Polisbeheer

Vissers Jolien
jolien.vissers2@verz.kbc.be

Boekhouding

Geerinckx Marc
marc.geerinckx@verz.kbc.be

Schadebeheer

Verreydt-Mangelschots Tané
tane.verreydt-mangelschots@verz.kbc.be

Schadebeheer

Hendrickx Sirri
sirri.hendrickx@verz.kbc.be

Clientbeheer

Cassiman Jean-Paul
jean-paul.cassiman@verz.kbc.be

Onthaal
Logistieke ondersteuning

Wouters Elke
elke.wouters@verz.kbc.be

Clientbeheer
Schadebeheer

Verhaert Luc
luc.verhaert@verz.kbc.be